Konštrukčný materiál 

I-nosníky STEICO a lepené vrstvené drevo STEICO LVL boli vyvinuté v súlade s prírodou a predstavujú ideálnu kombináciu zaťažiteľnosti, stability a maximálnej efektivity. Vďaka nízkej hmotnosti, vysokej nosnosti a štíhlemu dizajnu vznikajú moderné konštrukcie drevostavieb, ktoré sa vyznačujú rozmanitosťou a vysokou bezpečnosťou.

Nosníky STEICO sú ľahké a pevné konštrukčné prvky pre obzvlášť energeticky efektívne konštrukcie. Stojina je z tvrdej drevovláknitej dosky spojujúcej pásnice z technicky suchého strojovo triedeného reziva napojovaného zubovým spojom (KVH), alebo z lepeného vrstveného dreva STEICO LVL R. Toto zaručuje dlhodobo rovnaký a kvalitatívne vysoký štandard a definovanú pevnosť nosníkov.

Rozdelenie:

  • STEICO joist na konštrukciu striech a stropov
  • STEICO wall na konštrukciu stien

Lepené vrstvené drevo STEICO LVL (Laminated Veneer Lumber) sú vysoko zaťažiteľné doskové konštrukčné prvky pre drevostavby a suchú výstavbu. STEICO LVL sa skladá z viacerých zlepených vrstiev borovicovej a smrekovej dýhy s hrúbkou 3 mm. Prípadné chyby dreva sa vyraďujú a vďaka tomu vzniká materiál homogénneho prierezu. S touto skladbou sa STEICO LVL vyznačuje neobvykle vysokou pevnosťou a nepodlieha deformáciám spôsobených zosychaním, ako skrútenie a praskliny.

Rozdelenie:

  • STEICO LVL R (s pozdĺžne orientovanými vrstvami dyhy)
  • STEICO LVL X (s krížovo orientovanými vrstvami dyhy)
Výrobca:
STEICO
Výsledok 1 - 9 z 10Zobraz:     Položiek na stranu
Výsledok 1 - 9 z 10Zobraz:     Položiek na stranu

Sortiment

Porovnať produkty


Žiadne produkty na porovnanie.

Obľúbené produkty


Žiadne produkty v obľúbených.