Hobľované materiály 

Tatranský profil, resp. obklady z kvalitného hobľovaného smrekového dreva. Široká škála rozmerov a rôznych profilov predurčujú týmto výrobkom všestranné využitie, či už v interiéri, ale aj v exteriéri. Tatranský profil je výrobok z dreva, kde je na jednej strane drážka a na strane druhej pero (perodrážka). Jednotlivé kusy do seba zapadajú, a tým vytvárajú spoj. Tatranský profil je najlepšie riešenie finálneho dokončenia podkrovia, izieb, vonkajšieho podbytia striech, altánkov a rôznych stavieb.

Dlážkovica z kvalitného smrekového dreva je charakteristycká tým, že na jednej strane je pero a na strane druhej drážka. Jednotlivé kusy do seba zapadajú a vytvárajú dokonalý spoj bez medzier, t.j. jednotlivé kusy idú tesne k sebe. Dlážkovica je výborné riešenie podláh, ktoré vytvára dojem teplej podlahy. Najčastejšie sa využíva na chalupách a chatách, ale používa sa aj v bytoch a rodinných domoch. Pokládka takejto podlahy je veľmi jednoduchá, zvládne ju i laik.

Terasové dosky z dreva sú dlhoročné, robustné a osobité, použiteľné v mnohých rôznych aplikáciách. To platí obzvlášť pre vonkajšie použitie, pretože práve tu ponúka drevo mnoho variantov využitia - či už na terasy, pergoly, alebo ako zástena, protihluková ochrana. Drevo dokáže premeniť každú záhradu alebo terasu na niečo jedinečné. Drevo je prírodný produkt a je v súlade s najnovšími trendmi. Drevo krásne vonia, znie a je príjemné na dotyk. Vždy prináša jedinečný vizuálny zážitok - či už s prirodzenou patinou alebo naolejované a starostlivo ošetrené.

Výrobca:
Zvoľ výrobcov
Výsledok 1 - 9 z 10Zobraz:     Položiek na stranu
Výsledok 1 - 9 z 10Zobraz:     Položiek na stranu

Sortiment

Porovnať produkty


Žiadne produkty na porovnanie.

Obľúbené produkty


Žiadne produkty v obľúbených.

Najpredávanejšie